تولید و چاپ پاکت کرافت ذغال صادراتی

پاکت کرافت ذغال از جمله بسته بندی های سه لایه با کیفیت و درجه یک بوده که برای فروش در سطح بازارهای داخلی و صادراتی به شکل عمده قابل تولید و چاپ می باشد.

پاکت کرافت ذغال

پاکت کرافت ساده

یکی از روش های حمل و جابجایی هر کالایی بسته بندی آن می باشد در حال حاضر که برای نگهداری از کالاهای مختلف بسته بندی های متنوعی در جنس، رنگ و طرح های گوناگون قرار داده شده است متقاضیان و تولید کنندگان می توانند به سادگی به محصولات دلخواه صنعت بسته بندی دست پیدا نمایند. از جمله پر فروش ترین مدل های بسته بندی کاغذی کرافت، پاکت های ساده یا تک لایه می باشد که کاربری این محصولات، در تاریخ بسته بندی کشور ما سابقه ای دیرینه دارد.

این محصول توانسته به سادگی برای انواع محصولات خشکبار، میوه، نان و همچنین به عنوان پاکت کرافت ذغال کاربری بیشماری داشته باشد. وجود اندازه های مختلف این مدل بسته بندی و امکان ایجاد چاپ بر روی آن موجب گشته تا متقاضیان بتوانند از بسته بندی متمایز محصولات خود نهایت لذت را برده و کالاهای مختلف را در شکلی مناسب و با امنیتی بالا در حمل و نقل به بازار عرضه نمایند.

پاکت کرافت ذغال

زیبایی ظاهری و کیفیت پاکت کرافت ساده، موجب شده تا محبوبیتی که از سالیان گذشته در استفاده داشته و به دلیل رواج مصرف مواد نایلونی کمی کمرنگ شده بود دوباره باز گردد. بر این اساس افراد بسیاری با دانش و اطلاع از قابلیت بازیافت داشتن پاکت کرافت ذغال و خشکبار، توانستند همچنان همانند گذشته نظرات مثبت مصرف کنندگان را برای بهره برداری از نمونه های کاغذی بسته بندی به سادگی تغییر داده و موجبات جلوگیری از آلودگی محیط زیست را به شکلی مناسب گردآوری نمایند.

بغل کاست بودن پاکت کرافت ساده نیز از دیگر مواردی بوده که با سیل خرید و فروش مشتریان بسیاری روبرو شده است. بر این اساس پاکت های کرافت ساده پس از پر شدن از دو طرف حجیم تر شده و مقدار بیشتری از کالا را میتواند در خود جای دهد و بر همین مبنا ایستایی بهتری نیز برای شکل ظاهری خود ایجاد کند.

پاکت کرافت ذغال

پاکت کاغذی کوچک در چه مدل هایی موجود است؟

پاکت کاغذی کوچک کرافت در مدل های متفاوتی برای بسته بندی انواع ادویه جات، خشکبار، چای، پودر های خوراکی و صنعتی موجود می باشد. این محصولات در تنوع اندازه و رنگ های گوناگونی برای بسته بندی تولید شده که سایزهای استاندارد هر مدلی را میتوان به عنوان پاکت آماده در حجم دلخواه سفارش داد. اما در صورتی که سایز مورد نظر مشتریان در میان سایزهای آماده کرافت موجود نباشد می توان به سادگی در صدد تولید این محصولات در اندازه های اختصاصی بر آمد. امروزه تولیدات پاکت کرافت کاغذی که تا حدی ناشی از افزایش تقاضای محصولات بسته بندی کاغذی در بازار بوده به شکل صعودی در دامنه گسترش مناسبی فراهم شده است.

معمولا ابعاد پاکت کاغذی کوچک برای هر مدلی متفاوت تعریف شده و برخی از افراد از تنوع مدل های این محصولات بی اطلاع هستند بنابراین معرفی انواع مدل های پاکت کرافت کوچک می تواند به سادگی قدرت انتخاب مناسب را به دست مصرف کنندگان بدهد. این محصولات که با مواد اولیه با کیفیت تولید می شود توانسته به خوبی میزان فروش محصولات و محتویات درونی خود را افزایش دهد. در اینجا به شکلی مختصر به توضیح انواع مدل های پاکت کرافت کوچک پرداخته خواهد شد.

پاکت کرافت ذغال
  • پاکت کرافت ساده

این مدل از پاکت کاغذی برای بسته بندی محصولات غذایی، ادویه و خشکبار و همچنین زیور آلات و البسه در میان بازار خرید و فروش از دامنه تجاری و مصرف بالایی برخوردار است. عموما سایز کوچک این مدل از بسته بندی در ابعاد 13*18 به شکل آماده موجود بوده و برای انواع مصارف نیز قابلیت چاپ را دارا می باشد.

پاکت کرافت ذغال
  • پاکت کرافت پنجره دار زیپ کیپ

پاکت کرافت پنجره دار زیپ کیپ کوچک معمولا در دو سایز استاندارد 10*14 و 14*19 موجود می باشد. ایستایی مناسب این مدل از بسته بندی در انواع شف های فروشگاهی به همراه وجود پنجره ای که در قسمت جلوی پاکت قرار گرفته موجب شده تا توجهات مثبت مشتریان بیشماری را مختص خود نماید. علاوه بر این پاکت کرافت کوچک پنجره دار به دلیل درب زیپ کیپ خود به سادگی قابلیت باز و بسته شدن را داشته و در نهایت می تواند به شکل یک بسته بندی مدرن به خوبی انواع محصولات را به شکلی بی نظیر به نمایش در آورد.

پاکت کرافت ذغال
  • پاکت کرافت وسط پنجره

پاکت کرافت وسط پنجره که درب آن به وسیله انواع دستگاه های حرارتی پرس خواهد شد با پنجره ای که از بالا به پایین پاکت قرار گرفته است به خوبی محصولات داخل خود را به نمایش خواهد گذاشت. پاکت های سایز کوچک این مدل در ابعاد 10*15 و 10*20 با درب ساده موجود بوده و با قابلیت چاپ می تواند بهترین نمونه از بسته بندی های کاغذی برای انواع محصولات در نظر گرفته شود.

پاکت کرافت ذغال
  • پاکت کرافت یک رو شفاف

پاکت های کرافت یکرو شفاف نیز در ابعاد کوچک با درب زیپ دار و با ایستایی پاکت ساندیسی برای انواع ادویه و محصولات پودری بسته بندی جالب توجهی شناخته شده است. یک طرف این مدل از پاکت ها به شکل تمام شفاف و سمت پشت پاکت از جنس کرافت سه لایه بوده و در ابعاد کوچک 10*15 و 12*18 قابلیت تولید وچاپ را دارد.

پاکت کرافت ذغال
  • پاکت متالایز یک رو شفاف

این مدل از پاکت های بسته بندی در دو رنگ طلایی و نقره ای در اندازه های کوچک و بزرگ موجود بوده و سمت جلوی پاکت به صورت تمام پنجره شفاف می باشد. ابعاد کوچک این مدل در دو نوع پاکت ایستاده و پاکت سه طرف دوخت در سایزهای 13*18 و 11*14 موجود بوده و در حجم عمده و خرده قابل خرید و فروش می باشد.

خرید پاکت کاغذی خشکبار

با افزایش میزان صادرات آجیل و خشکبار مقدار سفارش خرید پاکت کاغذی نیز سیر تصاعدی پیدا نموده است. امروزه تولید کنندگان و فعالانی که در عرضه انواع خشکبار صادراتی فعالیت می نمایند با توجه به اولویت هایی که استفاده از بسته بندی های کاغذی با خود همراه دارد این نوع از بسته بندی را برای انواع محصولات خود برگزیده اند. خاطر نشان می شود که این انتخاب اتفاقی نیست و دلایل بسیاری برای استفاده از پاکت های کاغذی وجود دارد.

پاکت کرافت ذغال

طبق آخرین گزارشات برآورد شده توسط کارشناسان با بالا رفتن مقدار مصرف انواع خشکبار و آجیل در سراسر دنیا خرید و فروش این محصولات و عرضه مستقیم صادرات آنها مستلزم بسته بندی با کیفیت و درجه یکی بوده که بتواند به خوبی در نحوه ماندگاری محصولات غذایی و کیفیت محتویات داخلی خود عملکرد موثری داشته باشد. از این رو پاکت های کاغذی بسته بندی که به دفعات حفظ موارد ذکر شده را رعایت نموده و برای بازارهای داخلی و خارجی توانسته تمایزی بی نظیر را اجرا نماید، با ظاهر مناسب خود توانسته جدید ترین بسته بندی مدرن روز را برای افزایش فروش مشتریان نمایان سازد.

برخی از مهم ترین دلایلی که موجب شده تا بسته بندی خشکبار در پاکت های کاغذی کرافت صورت بپذیرد و از محبوبیت بالایی در میان مشتریان برخوردار گردد به شرح زیر است.

وجود لایه فود گرید بهداشتی

به جهت اینکه پاکت های کرافت خشکبار صادراتی از جنس پاکت های سه لایه می باشند دارای لایه فودگرید بهداشتی یا متالایز درون خود بوده که به ماندگاری و حفاظت از کیفیت محصولات کمک شایانی می نماید. از این رو عطر و طعم محتویات داخلی در بسته بندی های کاغذی به خوبی تا زمان رسیدن به دست مصرف کنندگان حفظ خواهد شد. به علاوه این لایه می تواند از محتویات داخلی بسته بندی در مقابل نفوذ عوامل مخرب خارجی مانند رطوبت و گرما و گرد و غبار به سادگی محافظت نموده و در استحکام مناسبی محصولات غذایی را تا خرید مصرف کنندگان نگهداری نماید.

ظاهر مدرن و لوکس

ایجاد تنوع جهت توجه هر چه بیشتر مصرف کننده یکی از مهم ترین چالش هایی می باشد که عرضه کنندگان انواع آجیل و خشکبار با آن مواجه خواهند شد. بنابراین ظاهر و شکل بیرونی پاکت های بسته بندی در افزایش میزان فروش هر کالا نقشی اساسی ایفا می کند. پاکت های کاغذی کرافت که در انواع پنجره دار و بدون پنجره قابل دسترس هستند در اقسام اندازه های گوناگون در تنوع رنگ و طراحی کم نظیر و به صورت ایستاده توانسته اند به خوبی پاسخ گویی مناسبی به دغدغه های متقاضیان داشته باشند. ظاهر شکیل و زیبایی که این نوع از بسته بندی با کمک ایجاد ترکیبی مناسب از فناوری روز دنیای بسته بندی مدرن و همچنین مدل های خاطره انگیز پاکت های کاغذی گذشته به میان آورده توانسته از استقبال خوبی در بازار خرید و فروش برخوردار شود.

چاپ و طراحی در مدل های متنوع

از مهم ترین دلایلی که تولید کنندگان را به سمت خرید عمده انواع پاکت کرافت و سلفونی سوق می دهد وجود تنوع در مدل های زیبای این بسته بندی می باشد. به ویژه اگر این طراحی با چاپ اختصاصی برند تجاری نیز همراه باشد به سادگی می توان گامی موثر در عرضه محصولات خوراکی در بسته بندی انحصاری و مدرن به سراسر نقاط برداشت. همچنین وجود انواع مدل های متفاوتی که در چاپ رنگ بسته بندی صورت می گیرد موجب گشته تا تمایزی باور نکردنی در صنعت بسته بندی محصولات مختلف با افزایش میزان فروش محتویات داخلی به همراه معرفی برند توزیع کننده محصولات همراه باشد.

قیمت مناسب

در کنار برخورداری از ظاهر شیک و میزان استحکامی که بسته بندی های متنوع کرافت به خشکبار می بخشد وجود قیمت مناسب از جمله مهم ترین عواملی بوده که متقاضیان را به عرضه محصولات خود در بسته های کاغذی کرافت علاقه مند ساخته است. همان طور که می دانید مواجهه با بهترین نوع بسته بندی و بدست آوردن قیمت ارزان با میزان سفارشات عمده محصول ارتباط مستقیم دارد بر همین مبنا چنانچه مشتریان عزیز در پی سفارشات عمده پاکت کرافت کاغذی خشکبار باشند می توانند به سادگی از میزان تخفیفات بیشتری نیز برخوردار شوند.

پاکت کرافت خشکبار

نحوه خرید پاکت کاغذی کیلویی

با افزایش میزان تولید و عرضه محصولات مختلفی نظیر مواد غذایی و بهداشتی مقدار سفارشات انواع پاکت های کاغذی و سلفونی کرافت نیز با افزایش چشم گیری مواجه شده است. در سفارشات عمده پاکت کرافت ذغال و خشکبار،هزینه تمام شده جهت پاکت کرافت خام و قیمت چاپ بر روی پاکت ها هر کدام به شکل جداگانه و بر حسب کیلوگرم اعلام خواهد شد.

بر این اساس متقاضیانی که در حوزه فعالیت وسیع و گسترده خود به دنبال بسته بندی منحصربفرد و جالب توجه در بازار تقاضا می باشند می توانند در ابتدا به انتخاب طرح پاکت مورد نظر اقدام کنند. سپس با توجه به اندازه مورد نظر هر مدل با کارشناسان این مجموعه از طریق تلفن یا شبکه های مجازی، جهت خرید و عرضه انواع اندازه ها و اطلاع از قیمت بسته بندی مشورت نمایند. در نهایت پس از تایید طرح نهایی پاکت کرافت و مشخص نمودن اندازه آن توسط فعالان تجاری، پیش فاکتور سفارشات ارسال می گردد. پس از پرداخت پیش فاکتور ثبت شده سفارش مشتریان محترم در کمترین زمان ممکن به دست متقاضیان خواهد رسید.

خرید پاکت کاغذی کرافت

سفارش پاکت کرافت ذغال صادراتی

در شرایطی که خرید و فروش ذغال در سفارشات داخلی از بازار خوبی برخوردار گردیده است صادرات این محصول به کشور های عراق و افغانستان موجب گسترش دامنه اقتصاد کشور خواهد شد. در این میان پاکت کرافت ذغال که یکی از بهترین مدل های بسته بندی می باشد از رونق بسیار بالایی در سفارشات خود بهره مند گشته است. پاکت کرافت ذغال با کاغذ سه لایه کرافت در انواع مدل ها و اندازه های مختلفی جهت ارسال بارهای صادراتی در حجم انبوه و عمده قابلیت تولید دارد.

قریب به اکثریت صادر کنندگان تمایل دارند تا با توجه به کیفیت بالایی که در بسته بندی سه لایه مشاهده می گردد پاکت کرافت ذغال را جهت ارسال محصولات خود به سایر نقاط رایج نمایند. بدین ترتیب ذغال که از جمله مواد آتش زای ضروری برای مصارف گوناگون شناخته می شود در بسته بندی های پاکت کرافت ذغال به همراه چاپ برند تجاری مورد نظر مشتریان در بازار های صادراتی از رشدی مناسب برخوردار خواهد شد. علاوه بر موارد ذکر شده سه لایه بودن پاکت کرافت ذغال می تواند تا حد بالایی جلوی نفوذ رطوبت را به داخل بسته بندی گرفته و از خرابی محتویات داخلی خود جلوگیری نماید.

پاکت کرافت ذغال

پاکت کرافت از کجا بخرم

متقاضیان خرید و فروش انواع پاکت کرافت ذغال، خشکبار و گیاهان دارویی می توانند با استفاده از راه های تماس تلفنی و یا شبکه های مجازی نسبت به ثبت سفارشات عمده و خرده خود جهت تولید و ارسال هر چه سریع تز اقدام نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما