آراد کرافت
خانه / پاکت کرافت پنجره دار / فروش پاکت کرافت پنجره دار مرغوب حبوبات

فروش پاکت کرافت پنجره دار مرغوب حبوبات

فروش پاکت کرافت پنجره دار به سبب ایجاد محفظه ای در روی این پاکت ها برای رویت محصولات درونی آنها با افزایش چشم گیری مواجه گشته است. به گونه ای که انواع حبوبات و خشکبار اعلا و مرغوب را می توان با این مدل پر فروش از بسته بندی به راحتی وارد بازار نمود و از مقاومت این پاکت ها برای نگهداری بهتر محتویات درونشان مطمئن شد.

در طی سالیان اخیر استفاده از تنوع در بسته بندی نیز به یکی از روش های تبلیغاتی مدرن تبدیل شد و نظر مصرف کنندگان را به سمت خود جلب نمود. فروش پاکت کرافت پنجره دار کاغذی و یا گلاسه برای بسته بندی انواع خشکبار بسیار رایج شد و این نقطه عطفی در پیشرفت اقتصاد داخلی بود.

فروش پاکت های کرافت

در راستای عرضه و توزیع بیشتر انواع میوه خشک و خشکبار و حبوبات پاکت های بسته بندی کرافت کاغذی از طرفداران زیادی برخوردار گشت. این امر به دلیل ایجاد تنوع بالا در مدل های پاکت ها و نیز اعتماد مشتریان به استقامت و نگهداری انواع محصولات غذایی به بهترین شکل ممکن تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده می باشد.

پاکت متالایز

در واقع در میان انبوه سفارشات جهت خرید و فروش پاکت کرافت پنجره دار که در دو رنگ نخودی و سفید موجود بوده نوع متالایز این محصول با رنگ سفید برای نگهداری انواع خشکبار همچون تخمه پسته و نیز زرشک جهت صادرات و یا عرضه به بازارهای داخلی از میزان تقاضای بالاتری برخوردار است. این امر اتفاقی نیست و به دلیل استحکام و مقاومت و جنس فوق العاده انواع پاکت های متالایز و درج اقسام چاپ طلاکوب و رنگی بر روی پاکت ها می باشد.

پاکت کرافت سفید

با این روند تولید کنندگان و عرضه کنندگان حبوبات و خشکبار می توانند محصولات خود را در بسته بندی های مرغوب با برند خود راهی بازار فروش نموده و به معرفی برندشان در بسته بندی لوکس و مدرن برای مصرف کنندگان بپردازند.

قیمت پاکت زیپ دار

برای سفارشات عمده جهت فروش پاکت کرافت پنجره دار نوع زیپ دار آن نیز توانسته از استقبالی بالا برخوردار شود. این موضوع موجب توجهات افراد بسیاری قرار میگیرد که باز و بسته شدن درب پاکت ها برای مصرف کنندگان سهولت داشته و کیفیت بالای بسته بندی محصولات بتواند ذهنیت کاربران آن را تحت تاثیر قرار دهد.

پاکت های کرافت

بنابراین پاکت های زیپ دار نیز در سفارشات انبوه بسته بندی بسیار پرطرفدار تلقی خواهند شد و برای فروش پاکت کرافت پنجره دار زیپ دار قیمت ها با توجه به میزان سفارش متقاضیان با شرایط استثنایی قابل تغییر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهه پوررستمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192133448
پست الکترونیکی: Ela.pourrostami@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پاکت چند لایه کرافت

انواع پاکت کرافت پنجره دار سه طرف دوخت خشکبار

انواع پاکت کرافت پنجره دار در مدل های سه طرف دوخت کف کاست، بغل کاست …