آراد کرافت
خانه / پاکت کرافت چند لایه / پاکت چند لایه کرافت درجه یک

پاکت چند لایه کرافت درجه یک

پاکت چند لایه کرافت به عنوان یکی از بهترین بسته بندی های درجه یک برای کاربرد در انواع مصارف صنعتی و غذایی و بهداشتی در طرح و رنگ های گوناگون قابل عرضه است.

پاکت کرافت از جمله بسته بندی هایی شناخته شده است که با مدل های متنوع خود برای انواع مصارف کارایی دارد. پاکت چندلایه کرافت با داشتن ویژگی هایی همچون جنس مرغوب و درجه یک به صورت سه و چهارلایه در بازار موجود می باشد که در رنگ های کرافت و سفید قابل دسترسی خواهد بود.

پاکت کرافت سفید

ضد آب بودن این محصولات موجب گشته تا مشتریانی که به دنبال بسته بندی مطمئن جهت نگهداری از انواع مواد صنعتی در مصالح ساختمانی سیمان پودر سنگ و گچ و یا مواد غذایی همچون شکر حبوبات برنج و غلات هستند از کاربرد این محصول رضایت مندی کافی داشته باشند.

فروش پاکت کرافت چند لایه

چاپدار بودن انواع مدل های پاکت چند لایه کرافت یکی از معیارهایی بوده که نظر مشتریان عزیز را به سمت خود جلب می نماید. چرا که با این ویژگی امکان معرفی نام شرکت و برند فعالان اقتصادی فراهم خواهد شد و تجارت محصول در حال بسته بندی برای خرید و فروش با شناخت بیشتر و بهتر به سرعت رشد خواهد نمود.

پاکت خشکبار کرافت نخودی

فروش پاکت چند لایه کرافت برای بسته بندی و صادرات انواع محصولات شیمیایی و بهداشتی و فرآورده های غذایی کاربردی و پر مصرف شناخته می گردد که مشتاقان به استفاده از بسته بندی های کاغذی کرافت می توانند به آسانی آن را تهیه نمایند.

پاکت کرافت قیمت عمده

امروزه افرادی که به دنبال گسترش تجارت و نام برند خود هستند متمایل به خرید و فروش عمده انواع محصولات بسته بندی و سایر اقلام موجود برای عرضه به بازار تقاضا هستند. این امر اتفاقی نیست و رازی در پی دارد در واقع فعالان اقتصادی به این موضوع واقف گشته اند که با خرید عمده انواع محصولات و نیز پاکت کرافت کاغذی چند لایه می توانند هم در قیمت خرید خود سود نموده و هم کالای خود را با بسته بندی مدرن و مستحکم راهی بازار تقاضا کنند.

پاکت های کرافت

مقرون بصرفه بودن قیمت خرید و فروش عمده پاکت چند لایه کرافت توانسته نظرات مثبت مشتریان را به جهت حذف هزینه های اضافی به دنبال داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهه پوررستمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192133448
پست الکترونیکی: Ela.pourrostami@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پاکت چند لایه کرافت

پاکت چند لایه کرافت جهت خرید عمده

پاکت چند لایه کرافت که به صورت زیپ دار و ساده تولید می گردد جهت …